Botanica Jazz - Ray Charles

21 червня 2018, Чт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Теплим літнім вечором, в мальовничому ботанічному саду прозвучать хіти Рея Чарльза, серед яких геніальні «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack» і «You Do not Know Me».

«Якщо ви втратили зір, це не означає, що ви зійшли з розуму», - говорив Чарльз. І це не означає, що ви не можете займатися улюбленою справою, додамо ми. Музикант, аранжувальник, співак і піаніст Рей Чарльз жадав відкриттів і невпинно прагнув вперед. Він зумів пропустити через себе два самобутніх жанру і перетворити їх в новий стиль під назвою «соул».

«Госпел і блюз, - стверджував Рей, - по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому, говорите ви про жінку або про Бога ».

За час кар'єри Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів. Він 17-ти кратний лауреат «Греммі», його ім'я входить в зали слави рок-н-ролу, джазу, кантрі, блюзу і зал слави штату Джорджія.

Сьогодні Рея Чарльза можна сміливо назвати уособленням американської музики. Йому не втомлюються наслідувати, а його музика живе в усі нових аранжуваннях від самих різних виконавців

У цей вечір музику генія соулу виконає колектив Old Fashioned Band, під керівництвом талановитого українського піаніста і композитора Павла Ігнатьєва. Колектив майстерно виконує класику джазу і авторську музику в неповторній емоційній манері, властивій його керівнику.

Гарний настрій для вас створюють:
Анян Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
Клеулія Даніель - вокал
Христина Мутамбе - вокал
Павло Ігнатьєв - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

Літній вечір в оточенні квітучої природи стане ще тепліше і романтичніше під чарівні звуки джазу.