Джаз на пляжі - Bossa Nova

21 червня 2018, Чт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Сонце опускається за горизонт, грайливо відбиваючись у воді. Легкий вітерець грає з пишним листям дерев, і літній день поступається своїми правами теплому вечору. З берега Дніпра доносяться ритми, під які хочеться танцювати до самого ранку ...

У цей вечір сальса-бенд Dislocados презентує нову програму «Bossa Nova», що об'єднує гармонію джазу і бразильські ритми. Забудьте на цей вечір про взуття, ми танцюватиме прямо на піску під жаркі, як сама Бразилія, мелодії.

Dislocados, відомий раніше як Salsa Kings, був заснований талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду. Свій творчий шлях хлопці починали з виступів у київських джаз-клубах. Незабаром до них приєдналися талановиті музиканти з різних країн. Так народилася нова назва групи «Dislocados», що відображає її філософію - походження музиканта жодним чином не впливає на його талант і успішність. Що підтверджують досягнення колективу.

Dislocados стали першою міжнародною групою Hard Salsa, яка транслюється на Hard Salsa Radio і на WHUT 91.9 FM в Нью-Йорку з їх хітом «Resaca». Після завоювання популярності в Нью-Йорку і Західній Європі Dislocados випустили свій перший альбом сальси, вступне слово до якого написав сам Енді Харлоу.

Запальний настрій Бразилії для вас створюють:
Ілля Єресько - клавіші, бенд-лідер
Анабель Чуприна - вокал
Ольга Приходько - вокал
Андрій Чайка - тімбалес
Олександр Івлєв - конги
Арсеній Яндюк - бонги
Сергій Клюєнко - бас
Денніс Аду - труба
Антон Самутин - труба
Олександр Чаркін - тромбон

У числі композицій прозвучать: Usted Abuso, Desafinado, Passarim, Waters of March, How Insensitive, Brasil

Увечері 21 червня, незалежно від погоди, на пляжі ПБК буде жарко і весело. Захід, узбережжя, теплий пісок і ритми bossa-nova. Вирушаємо в запальну Бразилію о 20:00.

Рекомендуємо запастися квитками раніше, так як з часом вони будуть дорожчати:
30 травня - 10 червня = 300 грн
11 червня - 17 червня = 350 грн
18 червня - 21 червня = 400 грн


Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!

Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися ним на острів.