Марія Чайковська

13 липня 2018, Пт. 21:00
Roof Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 37-41
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської?

1. Красива дівчина, яка грає на фортепіано і тонко співає свої власні пісні про головне. Що може бути краще?
2. Заспівати всім разом улюблені пісні і відчути нові спогади, що накопичилися за час розлуки зі співачкою.
3. Знову або вперше сповна відчути особливу магію, яка народжується тільки на живих концертах Чайковської.

13 липня літнім вечором на даху Roof зазвучить ніжний голос Марії Чайковської. Нові пісні для киян і гостей нашого міста в програмі «Вірити в любов».

Змінюються часи, змінюється мода, панянки більше не носять криноліни, чоловіки не беруть участі в лицарських поєдинках, і тільки одне залишається незмінним: по всій планеті, на всіх мовах звучать слова любові, викликаючи в серцях людей все такий же трепет. Проживаючи наші життя на шалених швидкостях, в гонитві за грошима, кар'єрою і визнанням, ми часом забуваємо, про ніжність і турботу.

Чистий неповторний голос Марії Чайковської, щирість, яка лунає в кожній ноті, змушує замислитися над тим, що насправді важливо! Аншлаги на її концертах тільки підтверджують, що глибоко в серці кожного циніка живе втомлений романтик.

Посмотри, как теперь расцвела наша улица!
Словно не было зим и осевших снегов
Ты мне шепчешь: и ты расцветешь, моя умница,
стоит только по новой поверить в любовь.

Зробіть подарунок собі і своїм коханим, відкладіть на один вечір справи і турботи, нехай зірки в небі стануть трохи яскравіше і тепле липневе повітря наповниться ніжністю.

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати