Lords of the Sound. MARVEL vs. DC Comics

від 160 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Lords of the Sound "MARVEL vs. DC Comics"?

1. Безпрецедентно для України! Вперше симфонічний оркестр дасть сольний концерт в такому великому залі! І зробить це не хто інший, як вони... LORDS OF THE SOUND!
2. Більше ста музикантів (симфонічний оркестр і хор), спецефекти і чудова музика супергероїв зіллються в єдину шоу-програмо
3. Це музика, під яку вам захочеться встати і захистити світ від всякої гидоти!

Приголомшлива музична подія для кіно- та меломанів! Симфонічний оркестр Lords of the Sound представить свою нову програму: MARVEL vs DC Comics.

Симфонічний оркестр, хор, спецефекти та грандіозна музика супергероїв зіллються в єдиній шоу-програмі: MARVEL vs DC Comics.

Marvel та DC - два титани, найголовніші гравці індустрії коміксів. Колись комікси вважалися забавою для дітей. Потім вони стали віддушиною для гіків та знавців-колекціонерів, утворивши повноцінну субкультуру. Але тепер на багатобюджетні екранізації історій про супергероїв зі всесвітів Marvel та DC «підсаджені» сотні мільйонів людей по всьому світу. І окрім використання найновіших спецефектів, технологій, графіки, залучення зіркового акторського складу, неабияку роль в цій справі відведено музиці!

Захист людства від злодіїв, прибульців та жертв невдалих експериментів був би неможливий в тиші. Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “Back in Black” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь величнішого Ханса Цимера?

Так от, оркестр Lords of the Sound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супергероїв, надлюдської сили та духу коміксів! Ритми крутих хлопців лунатимуть у живому виконанні ста музикантів та хору. Це музика, під яку вам так само захочеться встати та захистити світ від всілякої погані!

Як світ розділений на сноубордистів та лижників, так і шанувальники коміксів не можуть визначитися: Marvel чи DC? Ліга Справедливості чи Месники? Капітан Америка чи Супермен? Залізна Людина чи Бетмен? Загін Самогубців чи Вартові Галактики?

Але вирішувати вам! Здається, вже кожен дивився ці кінокартини і безупинно чекає виходу нових фільмів! І все буде в цей вечір супер: супермузиканти гратимуть супермузику про супергероїв для суперглядачів!

Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.