Max Cooper

Концерти Вечірки
8 грудня 2017, Пт. 21:00
Довженко-центр Київ, Васильковская, 1
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Британська Рада, H2D і Dovzhenko-Centre представляють лондонського музиканта і генетика Макса Купера з аудіовізуальним перформансом "Emergence", який відбудеться 8 грудня о 21:00 у рамках серії вечірок Selector Live.

Макс Купер займає особливе місце в музичній індустрії, як художник, який створює мультисенсорні шоу. Експериментальна танцювальна музика в них межує з cаунд-артом і візуальним мистецтвом заради наочного зображення наукових явищ.

Перформанс Купера базується на його другому студійному альбомі "Emergence" (2016), який являє собою суміш клубного техно і "мерехтливого" електронного ембієнту. Історія, розказана в перформансі, відтворює хронологію Всесвіту - від Великого вибуху до майбутнього, а кожен її розділ створено за допомогою візуалізації реальних даних ("real data visualisation") в колаборації з різними художниками, математиками і вченими.

Макс Купер відточував свою складне, але мелодійне техно-звучання, випустивши вражаючу кількість синглів починаючи з 2007 року. У 2008 році він отримав ступінь доктора філософії в галузі обчислювальної біології в Ноттінгемському університеті. У 2014 році вийшов його перший студійник "Human", в якому Купер досліджує витоки людської природи, а у своїй наступній роботі "Emergence" музикант йде далі, задаючи собі питання, з чого сконструйований навколишній світ.