Мелодії Пробудження

19 липня 2018, Чт. 19:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Мелодії Пробудження"?

1. Музичний перформанс подарує вам стан рівноваги і внутрішній спокій.
2. Особлива атмосфера гарантована.
3. Незвичні мелодії, які запам'ятаються надовго.

19 липня в Будинку кіно відбудеться незвичайний захід. Приходьте на вечір тибетських мантр, які виконає Лама Тензин Зангпо. Крім цього, на вас чекають монгольські, казахські, тувинські мелодії в авторській інтерпретації від Назгуль Шукаєвої.

Голос Лами Тензіна втілює в собі багатовікову традицію ритуального вокалу буддійських ченців Тибету. Щорічно він проводить численні концерти та семінари по всьому світу та дає своїм учням настанови. Лама Тензин здобув визнання як виконавець тибетських мантр, прославившись в багатьох країнах через унікальний тембр голосу. А поєднання зі світоглядом дозволяє йому виразно передавати всю глибинну суть буддійського вчення.

Назгуль Шукаєва – це співачка, яка майстерно володіє різними вокальними техніками, зокрема шаманською технікою горлового співу, яка зародилася на території Казахстану ще в стародавні часи. Виконавиця дає справжні музичні перформанси, створюючи особливу атмосферу самопізнання, відкриття в собі гармонії і чистоти. До речі, кошти від продажу квитків на концерт підуть на підтримку автентичної буддійської традиції навчання, а також практики на благо живих істот в непальських монастирях Чок'ї Ньіма Рінпоче.