Місто мого дитинства

17 червня 2018, Нд. 18:30
Украинский театр Одеса, ул/ Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Хтось стверджує, что Одеса — це не місто, а Рай. Інші кажуть, что Одеса — справжній та чаруючий оазіс у пустелі Космосу. А що ж — самі одесити? А вони просто живуть тут. І, звичайно, посміхаються, коли чують чергову баєчку про себе...

А як живуть вони, чим живуть, яким повітрям дихають? Про це, власне кажучи, і та п`єса, що її створили колись три талановитих та молодих тоді одесита - Георгій Голубенко, Леонід Сущенко та Валерій Хаіт. І назвали її “Старые дома”. І поставили за нею виставу, де головну роль виконував легендарний Михайло Водяной. Що й казати, запам`яталося багатьом!

Та й так припало до серця, що через кілька десятиліть вже в нашому театрі поставив Ігор Равицький цю виставу, і зазвучала вона під новою назвою “Місто мого дитинства” — по-новому, але зберегла те саме неперевершене тепло одеське, яким славиться з давніх часів наша чорноморська перлина.

Тож, одесити одеситам відтворять на сцені нашу з вами улюблену та рідну Одесу. Погодьтеся, це варто подивитися та послухати!

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 2 Події Монологи вагіни 17.07 - 18.07.2018 Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018