Моя чарівна леді

3 червня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Моя чарівна леді у Рівному - фото №1 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №2 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №3 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №4 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №5 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №6 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №7 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №8 picture
Моя чарівна леді у Рівному - фото №9 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Моя чарівна леді"?

1. Всесвітньо відомий романтичний сюжет у свіжому, яскравому та несподіваному прочитанні.
2. У виставі звучить жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру театру.
3. Мюзикл - це прекрасна можливість відпочити з рідними, друзями та коханими.

Сюжет, в якому красуня-замазура перетворюється в прекрасну принцесу, зовсім не новий. Здавалося б, на цьому театральному терені все зіграно і глядача вже нічим не здивуєш.

Але режисер М. Булгаков все-таки спробує. Зустрічайте легендарний спектакль «Моя чарівна леді» в абсолютно свіжому прочитанні!

На ваших очах новий Пігмаліон Генрі Хіггінс намагатиметься зліпити власну Галатею, взявши за основу досить незвичайний матеріал - квіткарку Елізу Дуллітл. Але хіба можна зламати живу людину на шану моді і вельми розпливчастим поняттям про те, що можна, і що не можна? Адже врешті-решт за зовнішнім лоском і витонченими манерами леді, ховається справжня Еліза - дівчина з гарячим серцем і відкритою душею.

Хто знає, в кого закохається скульптор - у своє дивовижне творіння або, все-таки, неідеальний оригінал. І чи вибачить прекрасна учениця свого занадто самовпевненого вчителя? На вас чекає незрівнянний по красі мюзикл, талановита гра акторів і неповторна жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру.

Подаруйте собі вечір неймовірних відчуттів! Ролі в постановці виконали: С. Лозовський, В. Янчук, О. Пшин, Ж. Бичковський, О. Мурина, А. Куделя та інші.

Інші дати

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Михайло Жванецький 21 жовтня 19:00, Нд Михайло Жванецький Театр музкомедии, Одеса від 600 грн. Михайло Жванецький Вже не хочу 21 жовтня Михайло Жванецький Театр музкомедии Придбати