MONATIK. День усіх закоханих

Концерти Поп
14 лютого 2018, Ср. 20:00
СК Нокаут Вінниця, вул. Батожська, 2
499 - 1499 грн.
499 - 1499 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт MONATIK. День всіх закоханих?

1. Танцювати та кружляти!
2. Падати в любов.
3. Провести незабутній вечір зі своєю другою половинкою.

Заплющ очі та уяви себе на концерті. Ти майже там!

14 лютого в розпал святкування найромантичнішого дня року на вінницькій сцені виступить один із найулюбленіших співаків України - незрівнянний MONATIK!

MONATIK - це не просто чудові пісні, які гарантовано знаходять відгук у публіки (хоча і цього факту цілком достатньо, щоб стати в чергу за квитками на його концерт). MONATIK - це тренд сучасної музики!

Неповторний, яскравий і харизматичний співак багаторазово номінувався на престижні музичні премії (YUNA, M1 Music Awards, премія RU.TV), і завоював багато з них. Але головне - він завоював наші серця!

Свій дебютний кліп «ТайУлетаю» (спільно з балетом «D'Arts» і Н. Бойченко) співак зняв на звичайний мобільний, а вже через два роки випустив повноцінний альбом! Пісні, які створив цей яскравий музикант, сьогодні співають Сєрьога, А. Сєдакова, С. Лобода, Д. Білан, Є. Бушміна, А. Гросу. Яскравий стиль виконання та тексти, що чіпляють, повна емоційна віддача і безліч сюрпризів - ось чого вам варто очікувати від дивовижного і непередбачуваного MONATIKа в цей День усіх закоханих.

Поспішайте за квитками!