15 липня 2018, Нд. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт MOZGI?

1. Хіти від улюбленої групи MOZGI.
2. Божевільний драйв і танці до світанку.
3. Незабутня атмосфера, яку створює група MOZGI.

15 липня в нічному клубі Ibiza відбудеться суперкрута вечірка з найбільш зірковим проектом країни! Приходьте, щоб співати, танцювати і веселитися на березі моря до світанку!

Ви вже знаєте, що таке "електро-шаурма"? Якщо ні, то час проводити лікбез: саме так називають свій особливий стиль учасники гурту Mozgi. Головні мисливці за емоціями в Україні покажуть, що таке справжній драйв. Сильні, спортивні, брутальні і вкрай серйозні чоловіки приїдуть знову до Одеси, щоб дати мегакрутий концерт у моря.

Музика цього проекту вирізняється яскравим і насиченим фольклорним забарвленням і вираженою денс-домінацією. Mozgi мають індивідуальний підхід до звуку, який дозволяє їм створювати суміш Сходу і Заходу. Ритми, етнічні мотиви і потужні біти дають вражаючий ефект! Унікальна танцювально-музична галактика під назвою Mozgi була створена 4 роки тому. Шість суперзірок об'єдналися в одному проекті: натхненник Потап, мрійливий і харизматичний Позитив, романтичний Дядя Вадя, ульотний і космічний DJ Bloodless, bad boy Ед, серцеїд Рус.

Їх не можна не впізнати: члени команди носять стильні кепки чорного кольору з брендовим логотипом і одяг фірмового street style. Пісні Mozgi – безмежний космос, витканий із неповторних і чесних історій. Їхні композиції – оцифровані випадки з життя сміливих чоловіків, які просто не вміють здаватися. Кожен новий альбом Mozgi стає відважним експериментом зі стилями та напрямками танцювальної музики. Приходьте 15 липня, щоб відірватися під суперхіти!