12 липня 2018, Чт. 21:00
Кінотеатр Україна (Червоний зал) Київ, вул. Городецького, 5
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Muse. Drones World Tour у Києві - фото №1 picture
Muse. Drones World Tour у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на Muse. Drones World Tour?

1. Фільм Drones World Tour – це 90 хвилин на одному диханні, в єдиному пориві з нереальними Muse.
2. Концертне відео улюбленої групи занурить у світ незвіданого.
3. Ви переконаєтеся в тому, що сила й енергія музики Muse здатні розкритися тінавіть на великому екрані.

12 липня в Червоному залі кінотеатру «Україна» відбудеться показ концертного фільму Muse. Drones World Tour. Це робота режисерів Тома Кірка і Яна Віллема Шрама. Не пропустіть!

Свій Drones World Tour група Muse провела в 2015. Це були незабутні 130 концертів у новому форматі. Над сценою кружляли дрони, а музиканти дивували публіку, взаємодіючи з гігантськими проекціями.

Фільм Drones World Tour – це нові аудіовізуальні ефекти, несподіваний досвід для шанувальників. Потужний лазерний та світловий супровід гармонійно доповнює прекрасний репертуар: Psycho, Uprising, Plug in Baby, Supermassive Black Hole, Madness, Knights of Cydonia.

Концертне шоу Drones World Tour, на думку The New York Times, продемонструвало Muse на піку творчої сили. І скоро ви зможете відчути себе на гребені звукової хвилі Muse. Мова показу – англійська. До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Ніч фільмів Стенлі Кубрика 04 серпня 22:30, Сб Ніч фільмів Стенлі Кубрика Кінопанорама, Київ від 120 грн. Ніч фільмів Стенлі Кубрика Вже не хочу 04 серпня Ніч фільмів Стенлі Кубрика Кінопанорама Придбати Linoleum 2018 06 вересня 12:00, Чт Linoleum 2018 Izone, Київ від 250 грн. Linoleum 2018 Вже не хочу 06 вересня Linoleum 2018 Izone Придбати