Музика з фільмів про кохання

Концерти Джаз
17 лютого 2018, Сб. 20:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
150 - 600 грн.
150 - 600 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Музика з фільмів про кохання"?

1. Влаштувати не просто День закоханих, а цілі Вихідні закоханих.
2. Провести вечір, повний ніжних спогадів.
3. Зробити подарунок близьким.

Найромантичніший і надихаючий концерт цього року вже зовсім скоро - не пропустіть! Оркестр "Віртуози Києва" 17 лютого зіграє композиції з найзворушливіших фільмів про кохання.

Список саундтреків кінострічок вражає: "Вона", "Blue Valentine", "Великий Гетсбі", "PS: Я люблю тебе", "Солодкий листопад", "Красуня", "Не відпускай мене", "Леон", "Брудні танці", "Римські канікули", "Один день", "Мости округу Медісон", "Вічне сяйво чистого розуму", "Чоловік і жінка", "Віднесені вітром", "Ла Ла Ленд", "Сутінки", "Король лев", " Хоч раз в житті "і безліч інших музичних шедеврів.

Згадайте найкрасивіші історії кохання разом з кращими музикантами країни! "Віртуози Києва" допоможуть вам заново пережити зворушливі моменти з кінострічок і повністю зануритися в романтичну атмосферу.

Цей колектив став всього за пару років найбільш затребуваним в Україні. Головний диригент - Дмитро Яблонський (США-Ізраїль), номінант на премію Греммі, який керував Єрусалимським і Лондонським Королівським оркестрами. У скарбничці "Віртуозів" - тури і записи з вітчизняними та світовими зірками, в тому числі - спільний диск і тур з Борисом Гребєнщиковим.

Приходьте 17 лютого в Жовтневий палац, щоб провести незабутній вечір, повний романтики музики і тепла!