Наша кухня

4 липня 2018, Ср. 20:00
від 90 грн.
від 90 грн.
Обрати квиток

Галерея

Наша кухня у Києві - фото №1 picture
Наша кухня у Києві - фото №2 picture
Наша кухня у Києві - фото №3 picture
Наша кухня у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Наша кухня»?

1. Глибокий драматизм постановки нікого не залишить байдужим.
2. Талановиті актори максимально розкриють складну психологію людини в післявоєнні роки.
3. Навчитися побороти горе і жити далі – це вміння, яке актуальне в будь-які часи.

Запрошуємо вас на яскраву трагікомедію «Наша кухня». Непроста тема постановки, приголомшлива гра акторів і багатогранні образи залишать незабутнє враження.

«Наша кухня» – спектакль за п'єсою Асі Котляр, що занурює в післявоєнну епоху. Це час, коли ще не зажили душевні рани і людські серця потребували співчуття. У той час неможливо було грати і прикидатися: емоції і почуття були чистими, щирими. І для драматурга немає нічого ціннішого, ніж оголений душевний нерв, коли роль не грають, а проживають. Приходьте і переконайтеся в тому, що чудовим акторам це на 100 % вдалося.

Місце, де відбуваються всі події вистави, – кухня, що стала символом післявоєнних років, комунальної квартири тих часів. На цій кухні сваряться і миряться, разом сумують і веселяться, люблять і переживають. І все – разом. Так легше забути біль і горе, навчитися радіти життю знову. Цілим світом стає ця кухня для героїнь п'єси – росіянки і єврейки.

Режисер-постановник – Григорій Зіскін (Канада). Ролі виконують: Анна Варпаховська, Любов Солодова, Світлана Зельбет. Тривалість – 1 година 30 хвилин.

Інші дати