Наше містечко

від 100 грн.

Галерея

Наше містечко у Чернігові - фото №1 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №2 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №3 picture
Наше містечко у Чернігові - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу Наше містечко?

1. Дізнатись, які емоції викличе у вас вистава: сум, сльози або щастя
2. Побачити виставу за мотивами твору, нагородженого Пулітцерівською премією
3. Вразитись експериментальній грі акторів

На цю виставу вам точно захочеться прийти знову: такий цінний її сюжет і такі цікаві численні «підсюжети». Не пропустіть: «Наше містечко», життя в трьох діях в форматі «малої сцени»!

Приголомшлива гра талановитих акторів, особлива атмосфера, фантастичні враження - це лише мала частка того, що говорять про виставу глядачі. Когось постановка змушує розплакатися в фіналі, хтось починає замислюватися про вічне, розмірковуючи про сенс життя. Але нікого «Наше містечко» не залишає байдужим!

Героями історії стануть мешканці невеликого американського провінційного містечка. Їхнім творцем є видатний американський прозаїк і драматург Торнтон Уайлдер. Знаково те, що саме «Наше містечко» приніс автору престижну нагороду - Пулітцерівську премію. «Це проста п'єса, в якій є всі складні теми», - так про своє дітище сказав автор.

А для тебе, любий глядачу, постановка стане справжнім одкровенням про життя типової сім'ї, яку, як і всіх інших, не минуть головні етапи нашого буття - народження і життя, що змінюються смертю. Все йде по колу. Але - ніяких жахливих висновків: п'єса наскрізь світиться надією і любов'ю...

При мінімумі реквізитів на сцені розгорнеться необмежений уявний світ. Вас ніхто не повчає, ви самі вільні робити висновки і міркувати.

Актори експериментальної платформи театру обіцяють оновлену постановку. Впевнені, ви будете вражені.

Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018 Вишневий сад Вишневий сад 2 Події Вишневий сад 24.06 - 14.07.2018 Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати