Настя Каменських. 29 червня

29 червня 2018, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Насті Каменських (NK)?

1. Разом з улюбленою співачкою вийти на новий творчий етап – із проектом NK.
2. Настя Каменських підкорить максимальною відкритістю і зарядить життєвою енергією.
3. Це буде ваша ніч!

29 червня в клубі Ibiza з новою сольною програмою «Это моя ночь» – незрівнянна Настя Каменських! Не вистачає тільки тебе!

Талановита співачка, емоційна артистка, суддя і наставниця популярного проекту «Х-Фактор» і, звичайно, секс-символ сучасної естради Настя Каменських розпочала нову главу своєї творчості. Тепер мільйони шанувальників із захопленням зустрічають артистку в новому яскравому образі.

NK – нове сценічне ім'я Насті Каменських. В оновленому амплуа вона готова підкорювати нові вершини, дарувати шанувальникам ще більше радості та позитиву. Основоположні принципи для NK – підривати танцполи країни, випромінювати життєстверджувальну енергію, задавати ритм сучасній молоді.

«Это моя ночь» – перше відео Насті Каменських уже в сольному проекті. Режисером став титулований і креативний Алан Бадоєв. Ніч – її улюблений час доби, як зізнається сама співачка. У кліпі вона – норовиста кубинська красуня. Такий образ не випадковий: Насті Каменських завжди приписують екзотичне коріння. І в цій роботі співачка постала такою, якою її бачать багато фанатів.

До зустрічі на березі Чорного моря!