Наташа. Хроніка мрії

від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Наташа. Хроніка мрії?

1. Згадати про свою найголовнішу мрію
2. Дізнатися, про що мріють інші
3. Порівняти двох, здавалося б, зовсім не схожих героїнь

Теми любові, прагнення до щастя, становлення особистості, батьків і дітей... Так багато одвічних проблем, які завжди хвилюють глядача. Але щоб твір з такою темою дійсно вийшов небанальним, автору треба дуже постаратися. «Наташа. Хроніка мрії» - яскрава інтерпретація, де вічні теми грають новими фарбами.

«Наташа. Хроніка мрії» - це сучасна вистава про загальнолюдське прагнення знайти справжнє кохання. Неймовірно пронизлива постановка не залишить нікого байдужим!

Головні героїні - дві дівчини, які представляють собою два абсолютно різних світи. Такі несхожі дві Наташі. Спочатку можна подумати, що у них не може бути нічого спільного. Але це тільки на перший погляд. Ніхто не скасовував зрозумілу і просту дівочу мрію про велике, справжнє і взаємне кохання.

Вас чекають дві цікаві розповіді про довгоочікувану зустріч із першим коханням. Але зустріч ця зовсім не вирішує всіх проблем, адже, як і в реальності, поруч опиняються сум і сміх, жорстокість і ніжність, юнацькі сумніви і максималізм...

Монологи двох різних, але неймовірно чарівних дівчат, занурюють аудиторію в бурхливе і захоплююче життя сучасного підростаючого покоління.

Під час репетиції одна з актрис вимовила фразу: «Мрія - стан, коли ти щасливий». А у вас була колись мрія чи, може, вона є зараз? На що ви готові піти заради неї?

Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 2 Події Монологи вагіни 17.07 - 18.07.2018 Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018