6 липня 2018, Пт. 22:00
Dali night club Київ, Паркова дорога, 16
від 299 грн.
від 299 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи НеАнгелы?

1. Побачити нову концертну програму талановитих і чарівних Слави і Вікторії.
2. Заспівати головні хіти разом з улюбленими артистами.
3. Поринути в драматичний світ творчості приголомшливого жіночого колективу.

Dali Park готовий створити для вас справжню магію. Ми перетворюємо одну липневу ніч в неймовірну подія, так, тут #БУДУТЬВСІ!

Музика для нас - це кисень, без її тонких вібрацій і оригінальних поворотів, ми просто не живемо. На відкритті Dali Park дихає на повні груди, адже наші гості - справжнє джерело свіжого повітря. Їх унікальні голоси в дуеті з чарівною зовнішністю творять чудеса - це група НеАнгелы, вони несуть нам свою любов і ми, звичайно, відповідаємо взаємністю!

Найяскравіші хіти тільки для гостей Dali Park, кращий подарунок до відкриття ювілейного сезону. Але це далеко не всі родзинки нашого торту, театралізоване шоу - таке ж захоплююче, як сама весна - стане іскристою прикрасою ночі.

Красиві і цікаві гості, талановиті і чарівні НеАнгелы, захоплююче і драйвове театралізоване шоу, багато смачних страв і кращих напоїв - унікальний світ, який Dali Park створює для вас. Магія чекає на вас!

УВАГА! У клубі діє система Face Control & Dress Code.

Особам, які відмовили у відвідуванні заходу, вартість квитків не повертається. З правилами відвідування клубу Ви можете ознайомитися тут