Микола Трубач

15 червня 2018, Пт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 1 грн.
від 1 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Миколи Трубача?

1. Послухати композиції "Вероніка", "розлюбив", "Голубая луна", "Я живу в раю", "Навчися грати на гітарі", "П'ять хвилин", "Човник", "Жіноча любов" та інші.
2. Заспівати разом з улюбленим артистом нові і старі улюблені хіти.
3. Провести вечір душевно.

15 червня Event Hall Freedom пройде концерт улюбленого багатьма співака - Миколи Трубача. Приходьте, щоб згадати й проспівати улюблені композиції!

Микола Трубач (Харьковец - справжнє прізвище виконавця) народився в 1970 році в Миколаєві. Майбутній Заслужений артист України почав ще в школі займатися музикою. Він грав на трубі в дитячому естрадному оркестрі, що пізніше вплинуло на вибір псевдоніма. Після закінчення музучилища Микола зробив свої перші записи. Але головна історія для співака почалася в 1997 році з виходом дебютного альбому "Історія". Мало людей, хто не згадає хіти з його - "Жіноча любов", "П'ять хвилин", "Навчися грати на гітарі" ...

А в наступному році вже була презентована наступна платівка - "Двадцять два" зі знаменитою піснею "Голубая луна", яку Трубач спочатку виконував один. Потім ця ж композиція, проспівана разом з Борисом Мойсеєвим, а також наступний хіт дуету - "Лускунчик" принесли артисту справжню популярність. Також приблизно в цей час Микола Трубач брав участь в записі збірки "Самба білого метелика" Валерія Меладзе, де записав партію труби в заголовній композиції.

Всього у артиста вийшло 7 альбомів, безліч цікавих дуетів і понад півтора десятка кліпів. Приходьте 15 червня Event Hall Freedom на душевний концерт Миколи Трубача!

Схожі події

Atlas Weekend 2018 03 липня 14:00, Вт Atlas Weekend 2018 ВДНГ, Київ від 350 грн. Atlas Weekend 2018 Вже не хочу 03 липня Atlas Weekend 2018 ВДНГ Придбати Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати