13 липня 2018, Пт. 23:00
Bora Bora by Skybar Київ, Гідропарк, пляж "Молодіжний"
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Nolah у Києві - фото №1 Nolah у Києві
Nolah у Києві - фото №2 Nolah у Києві афіша
Nolah у Києві - фото №3 Nolah у Києві квитки
Nolah у Києві - фото №4 Nolah у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на вечірку в Bora Bora By Skybar?

1. Гіпнотизуючі мелодії заправлені щільним басом і грувом в лайві від Nolah
2. Лайв-виступ, що супроводжується величезною кількістю музичного обладнання та майстерна гра від самої Nolah
3. Емоційна магічна музична лінія, не схожа ні на що

Перший візит в Україну іспанки шведського походження Nolah, лайв якої багато хто чекає з особливим нетерпінням.

Граючи на великих музичних фестивалях по всій Європі, перебуваючи на одній сцені з Giorgia Angiuli, Monolink і іншими, Нолах постійно вдосконалює себе і свою музику. Адже армія фанатів її музики збільшується з кожним днем, її графік стає щільніше.

Дивлячись на Нолах, і трохи занурившись в її минуле, відразу зрозуміло що з музикою вона на «Ви». З юних років шведка була занурена в її величність музику. З 7-ми років вона балансувала між класичною музикою, інструментальним звучанням і рок-групою в якій грала провідну вокальну та композиторську роль. Це помітно по її лайв виступам і відео, на яких вона філігранно володіє електронними клавішними інструментами, мікшерами і ефекторами.

Сукупність усіх факторів і музичного минулого, допомогли створити їй її унікальний і неповторний стиль і подачу. Її музика говорить сама за себе, тому до зустрічі друзі!

Local Support: Popov; Kovalevsky

Face Control & Dress Code

Вхід для чоловіків - 200 грн

Для дівчат - FREE

Схожі події

Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати