Nothing But Thieves

Концерти Рок Інді
10 квітня 2018, Вт. 20:00
Sentrum Київ, Вул. Шота Руставелі, 11
790 - 2200 грн.
790 - 2200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Nothing But Thieves?

1. Дізнатись, наскільки потужнішим став вокал Конора Мейсона
2. Почути й підспівувати трекам із нового альбому, який ми слухаємо over and over and over and over again
3. Відвідати довгоочікуваний концерт «крадіїв» не в межах фестивалів, у зручний час і в затишному місці

Солдаутами відзначено вже більшість концертів світового туру NBT, поспішай забрати свій квиточок!

10 квітня в Києві вперше відбудеться сольний концерт Nothing But Thieves! У клубі Sentrum хлопці презентують нову платівку Broken Machine.

Британська група Nothing But Thieves випустила свій перший альбом в 2015 році, але вже встигла побувати на розігріві у Muse, Arcade Fire і виступити в Україні на U-Park Festival і Atlas Weekend. Також музиканти були викриті в зйомках своїх відео в Києві. У кліпах Sorry і Amsterdam ясно вбачаються рідні горизонти.

Відносно назви, Broken Machine альбом дуже продуманий і цілісний. Тема «зламаної машини» переноситься в релігію, політику, соціальне й особисте життя. Наприклад, у піснях I Was Just a Kid та I'm Not Made by Design музиканти задаються питанням існування Бога, натякаючи на те, що релігія – одна велика вигадка.

Сильна, багатогранна і концептуальна платівка. У цьому заслуга й продюсера Майка Кроссі (Twenty One Pilots і Arctic Monkeys), який знає свою справу й підтверджує свій статус. Та заслуга самої групи, яка серйозно підійшла до роботи й уникла відомого «синдрому другого альбому». Цього разу їх це минуло. Вже за перші тижні продажів Broken Machine злетів на друге місце в британському альбомному чарті. Очевидно, що такий реліз не можна пропустити.