Nothing But Thieves

10 квітня 2018, Вт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 2200 грн.
від 2200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Nothing But Thieves?

1. Дізнатись, наскільки потужнішим став вокал Конора Мейсона.
2. Почути й підспівувати трекам із нового альбому, який ми слухаємо over and over and over and over again.
3. Відвідати довгоочікуваний концерт «крадіїв» не в межах фестивалів, а в зручний час і в затишному місці.

Солдаутами відзначено вже більшість концертів світового туру NBT, поспішай забрати свій квиточок - і ти вже майже там!

10 квітня в Києві вперше відбудеться сольний концерт Nothing But Thieves! Хлопці презентують нову платівку Broken Machine.

Британська група Nothing But Thieves випустила свій перший альбом у 2015 році, але вже встигла побувати на розігріві в Muse, Arcade Fire і виступити в Україні на U-Park Festival і Atlas Weekend. Також музиканти були викриті в зйомках своїх відео в Києві. У кліпах Sorry і Amsterdam ясно впізнаються рідні горизонти.

Щодо назви, Broken Machine альбом дуже продуманий і цілісний. Тема «зламаної машини» переноситься в релігію, політику, соціальне й особисте життя. Наприклад, у піснях I Was Just a Kid та I'm Not Made by Design музиканти задаються питанням існування Бога, натякаючи на те, що релігія – одна велика вигадка.

Сильна, багатогранна і концептуальна платівка. У цьому заслуга й продюсера Майка Кроссі (Twenty One Pilots і Arctic Monkeys), який знає свою справу й підтверджує свій статус. Та заслуга самої групи, яка серйозно підійшла до роботи й уникла відомого «синдрому другого альбому». Цього разу їх це оминуло. Вже за перші тижні продажів Broken Machine злетів на друге місце в британському альбомному чарті. Очевидно, що такий реліз не можна пропустити.