Обережно! L’amour

17 червня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Обережно! L'amour»?

1. Дуже весела, чисто французька комедія.
2. Вистава про перемогу справжнього кохання.
3. Прекрасний спосіб відпочити.

Рівненський музично-драматичний театр представляє яскраву комедію в кращих традиціях французького гумору «Обережно! L'amour»!

Вистава розповість про те, як часом ми, розставляючи любовні капкани, самі стаємо їх жертвою. А намагаючись втекти від любові, знаходимо її. Що ж, із цим почуттям краще не жартувати! Чисто французька комедія «Обережно! L'amour» розповість про складні сплетіння доль.

У центрі сюжету - бідний молодий художник Блезе. Його коханка-манекенниця планує одружити чоловіка з дочкою багатого батька. Ось тут і починаються перипетії, що зіштовхують лобами шістьох жінок і двох люб'язних чоловіків, кожному з яких потрібна тільки особиста вигода.

Що буває, коли справжні почуття втрачають свою цінність? Про це дізнаєтеся з вистави «Обережно! L'amour». Режисер-постановник - Олександр Олексюк.

Інші дати

Схожі події

Майстер і Маргарита 08 липня 19:00, Нд Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр, Мукачево від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 08 липня Майстер і Маргарита Мукачевский драматический театр Придбати Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018