Odessa Classic: Абонемент на 6 концертів

03 - 10 червня 2018 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 1080 грн.
від 1080 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Програма IV Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS

3 червня 2018.

Одеська філармонія. Робі Лакатош та ансамбль. За угорським скрипалем Робі Лакатошем закріпився "титул" «короля циганської скрипки». Він - представник знаменитої династії Лакатош - ромських музикантів, яких більше 150 років вважають кращими скрипалями світу в жанрі популярної музики. Сам Робі Лакатош - визнаний віртуоз, "найшвидший скрипаль світу" ( "Daily Telegraph"). Програму "La Passion" (Монті, П'яццолла, Лакатош, Косма) геній скрипки виконає в супроводі ансамблю, де кожен учасник-соліст-віртуоз світового рівня.

4 червня 2018

Одеська філармонія. Штефан Владар, фортепіано. Ведучий піаніст Австрії, один з найбільш затребуваних артистів Європи, багаторічний керівник і головний диригент Віденського Камерного Оркестру. У сезоні 2015/16 Віденський Концертхаус відсвяткував 50-річчя артиста серією з 13 концертів, де Владар продемонстрував свої багатогранні таланти як соліст, диригент, акомпаніатор і камерний партнер. У дискографії Штефана Владар більше 30 дисків. Програма з шедеврів Віденської класики - Гайдна, Бетховена ( «Аппассионата»), Шуберта ( «Велика Соната»).

5 червня 2018

Одеська філармонія. Дмитро Ашкеназі (Швейцарія), Олексій Ботвинов і SWISS CHAMBER QUARTET. Син легендарного Володимира Ашкеназі, кларнетист-віртуоз виступить з ансамблем виконавців на духових інструментах - жанрі, дуже рідко звучить на українській сцені. У програмі - шедеври Моцарта, Стаміц, Ібера, Пуленка.

7 червня 2018

Одеська філармонія. Піаніст Себастіан Кнауер (Німеччина), Берлінський Камерний Оркестр у проекті "UBER-BACH". Кнауер - провідний німецький піаніст, 4-разовий володар премії ECHO KLASSIK AWARD, в тому числі за «проект, який розширює межі класики-2017» - "UBER-BACH", який представляє новий погляд на Баха - від ірансько-німецького композитора Араша Сафаяна. Вібрафон - Паскаль Шумахер. Берлінський Камерний Оркестр - один з провідних оркестрів Європи - вперше приїжджає в Україну. Постійний резидент Берлінської філармонії, колектив активно гастролює і виступає з кращими музикантами світу, представляє найцікавіші та актуальні проекти сучасної класичної сцени.

9 червня 2018

Одеська філармонія. Авторський проект пам'яті геніального Андрія Тарковського представить син великого кінорежисера Андрій А.Тарковский (Італія). Музична частина - дует GAZZANA (сестри Рафаелла і Наташа Гаццана, скрипка і фортепіано, Італія). Посвячення Тарковському «Ностальгія за Вічності» - синтез музики, кіно, поезії і спогадів про Тарковського. На вечорі прозвучить музика Баха, Пярта, Мессіана, і Валентина Сильвестрова, музику якого дует GAZZANA записав вже на 2 дисках знаменитого лейблу ECM. Дмитро Черченко - слово. Відеоінсталяції - Андрій А.Тарковский.

10 червня 2018

Закриття фестивалю. Одеська філармонія. Антоніо Менезес (Бразилія-Швейцарія, віолончель), Майкл Гуттман (Бельгія, скрипка), Олексій Ботвінов (Україна, фортепіано). Вечір музики Сергія Рахманінова. Соната для віолончелі та фортепіано і Велике Елегійне Тріо "Пам'яті великого художника".

Антоніо Менезес входить в п'ятірку кращих віолончелістів світу. Він виграв Міжнародний конкурс ARD у Мюнхені і отримав Першу премію конкурсу Чайковського. Багаторічний учасник легендарного «БОЗ-АРТ ТРІО» в його фінальному складі, разом з Д. Хоупом і М.Пресслером - самого знаменитого тріо в історії класики останніх десятиліть. Олексій Ботвінов - піаніст, Народний артист України, ініціатор і Президент фестивалю ODESSA CLASSICS, зірка світового піанізму, один з кращих виконавців музики Рахманінова в Європі. Майкл Гуттман - скрипаль і диригент, засновник власного музичного фестивалю в Пьетрасанта, Італія.

Інші дати

Odessa Classic: Штефан Владар

04 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Odessa Classic: Робі Лакатош та ансамбль

03 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 200 грн.

Odessa Classic: Дмитро Ашкеназі

05 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Odessa Classic: Себастіан Кнауер

07 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 150 грн.

Odessa Classic: Дует Gazzana

09 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 50 грн.

Odessa Classic: Антоніо Менезес

10 червня 2018 19:00

Одеська обласна філармонія ,  Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Odessa Classic: Даніель Хоуп

06 червня 2018 19:00

Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета ,  Одеса

Перейти до опису
від 120 грн.

Odessa Classic: Олексій Ботвінов і Бурхан Очал. Перезавантаження 2

02 червня 2018 19:00

Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета ,  Одеса

Перейти до опису
від 50 грн.

Odessa Classic: Максим Венгеров і Поліна Осетинська

01 червня 2018 19:00

Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета ,  Одеса

Перейти до опису
від 150 грн.