Одна ніч в готелі

22 червня 2018, Пт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Одна ніч в готелі"?

1. У Freedom Event Hall українським глядачам запропонують щось досі небачене...
2. Довгоочікувана театральна постановка "Одна ніч в готелі" з елементами аргентинського танго обіцяє не залишити байдужими найвитонченіших візуалів.
3. Перевірити, чи готовий український театральний глядач до сміливих еротичних історій

Аргентинське танго, коханці та емоції: еротична історія "Одна ніч в готелі" оживе на сцені Freedom Event Hall 22 червня!

Пані та панове, Ви готові? Презентуємо Вашій увазі еротичну театральну постановку "Одна ніч в готелі". Пікантне дійство з елементами аргентинського танго зітре в пух і прах стереотипи про класичний театр і припаде до смаку навіть найдосвідченішим цінителям театралізованого шоу. Відверта вистава "Одна ніч в готелі" поставлена за оповіданням Олени Мілько. Її роботи завжди непередбачувані, тому постановка викличе у Вас справжній емоційний феєрверк. Деякі моменти в цій історії взяті з біографії письменниці. Розігране сценічне дійство вразить суперечливим сюжетом, інтригуючими поворотами і, звичайно ж, пристрасними ритмами аргентинського танго. Режисером постановки є Сергій Корнієнко, у виставі задіяні відомі актори України.

Перевірити, чи готовий український театральний глядач до сміливих еротичних історій, можна буде 22 червня у Freedom Event Hall, подивившись постановку "Одна ніч в готелі".