Він моя сестра

Театр
27 грудня 2017, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, Вул. Михайла Грушевського, 30/1
150 - 550 грн.
150 - 550 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Володимир Горянський та Анатолій Хостікоєв представляють божевільну і дещо скандальну трагікомедію Віталія Малахова «Він моя сестра». Зустрічайте «Він моя сестра» 27 грудня в Центральному Будинку Офіцерів!

Вистава «Він моя сестра» наробив шуму, особливо в світлі розмов про толерантність. Але ж не можна ставити на людях штампи. Просто тому, що в дивацтва цих самітників більше людяності, ніж у всій натовпу «звичайних» людей, разом узятих.

Ось так строгий Мужик у всіх сенсах, стикається з серйозною проблемою, а навколо - нікого, здатного допомогти. Тільки божевільний сусід, Жіночний і трохи пафосний, ніби його тільки що доставили прямо з Нью-Йоркського Бродвею.

Он-вона допоможуть сусідові величезною силою свого таланту і любові до ближніх. А Ви дивіться, насолоджуйтеся класним шоу, шикарними костюмами, музикою, піснями і доброї історією про те, як насправді важливо в житті мати хороших друзів.

Сюжет такий незвичайний, що потрібно дивитися уважно і не втратити важливі деталі. Вас чекає талановита гра акторів, добра атмосфера, вражаючі декорації. Українські театрали і критики високо оцінили постановку, але куди важливіше ваша думка.

А тому запрошуємо вас провести час в компанії Горянського і Хостікоєва. До зустрічі!