Оскар і Рожева Дама

Театр
11 грудня 2017, Пн. 19:00
250 - 550 грн.
250 - 550 грн.

Галерея

Про подiю

Глибокий і складний театральний проект «Оскар і Рожева Пані» - 11 грудня в київському Театрі ім. І. Франка.

«Оскар і рожева пані» - благодійний театральний проект. Складна у всіх сенсах постановка піднімає актуальну для нашого суспільства тему милосердного ставлення до тяжкохворим дітям.

В Україні паліативна медицина, яка полегшує духовні муки хворих, не захищена на державному рівні. І така постановка покликана пробудити сильних світу цього, розкривши їм проблеми найбільш вразливих пацієнтів - дітей.

Основою постановки є книга Еріка-Еммануеля Шмітта про емоційний катарсис. Вперше твір побачив світ у 2002 році, отримавши визнання мільйонів читачів у всьому світі. На українській мові книга вийшла в 2009.

Вистава «Оскар і рожева пані» складається з тринадцяти зворушливих листів невиліковно хворого хлопчика Оскара. Всі вони адресовані до Бога. Хлопчик просить Всевишнього зробити останні дні його життя радісними, наповнити їх милосердям і дарувати любов і гармонію всьому світу.

Рожева Дама - це колись зірка цирку, а тепер - сестра милосердя. Чуйна жінка з добрим серцем стає для Оскара посередником між людством і Богом.

Проект «Оскар і рожева пані» створений зусиллями актриси Ірми Вітовської, групи «Океан Ельзи», режисера Ростислава Держипільського, художника Андрія Ярмоленко і хореографа Ольги Семешкіної.