Оскар і Рожева Пані

Театр Драма
4 червня 2018, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Оскар і Рожева Пані"?

1. Десятки спектаклів у Європі, Канаді та Америці, фільми на всіх континентах. Цю вічну історію перекажуть в Україні - з акцентом на наші колізії, на наших реальних дітей.
2. Дивовижний силою почуттів спектакль.
3. Аншлаги в Києві, Одесі, Львові, Харкові - і на всіх виставах відкриті обличчя і сльози глядачів, які перероджуються разом із маленьким Оскаром та пізнають силу життя.

Ввечері 4 червня витратьте свій вільний час не на клуб або кіно, а на історію, яка змусила ридати навіть найзапекліших скептиків Заходу. Спектакль, поставлений за мотивами епістолярного роману Е. Е. Шмітта, залишить глибокий слід у вашій душі!

«Оскар і Рожева Пані» - трагічна розповідь про невиліковно хворого хлопчика, який пише лист єдиному, хто може його спаси, - Богу. Другий персонаж - ефемерна Рожева Пані - посередник між людьми і Всевишнім. Не в її силах врятувати дитину, але вона знаходить інший спосіб продовжити його життя. Писати листи Богу. Кожен день - по одному. Оскар зміг написати рівно десять...

Постановка, яку вам пропонують у Театрі ім. І. Франка, помітно відрізняється від західних варіацій на цю тему: на заміну моновистав приходить версія, розібрана на різні голоси, візуалізована оригінальною анімацією А. Ярмоленко і піснями групи «Океан Ельзи». А участь неперевершеної Ірми Вітовської дозволяє надзвичайно тонко відчути сюжет.

Приходьте! Подібної душевної вистави просто не знайти!