29 червня - 01 липня 2018 21:00
Ostrov Festival Одеса, Французький бульвар, територія колишнього скалодрому
від 1300 грн.
від 1300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто поїхати на Ostrov Festival?

1. Фестиваль проходить у місті, але біля самого моря з окремою пляжною зоною.
2. Кращі світові ді-джеї.
3. Шоукейс від Arma 17.

Зустрічайте Ostrov Festival-2018: The land of vibes! Активна підготовка до незабутнього літнього уікенду вже почалася! Тепер справа за тобою!

Стоячи на березі моря, так приємно вдихати солоний запах вітру і вслухатися у звуки хвиль. Саме тоді починаєш розуміти головне: тут, далеко від шуму великого міста, ти нарешті вільний! Море забирає геть проблеми і непотрібні думки. Ти закриваєш очі, розкриваєш обійми для вітру і завмираєш...

Так, тепер ти готовий повністю. Готовий для того, щоб почути музику! Так приємно розчинитися у вібраціях і звуках. Вони всюди, оточують тебе, тож ви стаєте нерозривним цілим. І в цей момент ти – острів. Саме такі емоції викличе в тебе головна пригода цього літа!

Ostrov Festival – подія, яка буде з тобою весь рік. З 29 червня по 1 липня фестиваль пройде прямо на березі моря! Цього року на всіх фанатів події чекає нова локація – улюблена Одеса. І не просто Одеса, а мальовничий дикий пляж, захований між пагорбами. Ostrov Festival і в 2018 році не зрадить своїм традиціям: для тебе виступатимуть тільки кращі артисти вітчизняної і світової музичної техно-сцени. На фесті буде кілька танцполів і гратиме найактуальніша електронна музика! Ти точно бачив це місце в зимових сновидіннях. Ми знайшли його!

Лайн-ап фестиваля:
- PAN-POT
- Nicole Moudaber
- Magda
- Mind Against
- Margaret Dygas
- Petre Inspirescu
- Radio Slave
- Guti (Live)
- Woo York (Live)
- Agents of Time
- Andre Buljat
- Cyrk (Live)
- Barac
- Piticu
- Gescu
- ARMA 17 (Abelle, Anushka, Ranishe Niyaak, Denis Kaznacheev, Andrey Zots)
- Qiev (Smailov, Koloah, PAHATAM, Stas Twee, Kolosova BerchY, Pledov, Adelina, Mamay, Joss, Hector Cooper, Yaroslav Lenzyak)
- Port showcase (YATE, Rayo, Eric, Kolford, Olga Korol, Vasil, Rustam, Domnitsa)
- The Room showcase (Lirity, Feelmark, Vlad Yaki, Denis Marshall, Vlad Jet, Herz&Nim)

29.06-1.07 Ostrov Festival чекає на тебе!