Overkill

Рок
20 червня 2017, Вт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
650 - 1700 грн.
650 - 1700 грн.

Про подiю

До нас їдуть Overkill c презентацією нового альбому The Grinding Wheel!


Квитки - тут>

 

Про них говорять "ікони", "легенди", "знакові фігури". І з цим складно сперечатися, адже Overkill - ключові музиканти у світовому треш-металі. Один з кращих фронтменів за всю історію "трешу" Боббі Еллсуорт, справжні музичні першопрохідці, один з найстабільніших гуртів жанру, який створює справжні еталонні шедеври - це все про хлопців з Overkill.

 

Трохи з історії - гурт був створений в 1980 році в Нью-Джерсі. На рахунку у колективу більше 18 альбомів, сотні концертів і тисячі фанів по всьому світу. Склад Overkill за свою 37-річну історію неодноразово змінювався, незмінними ж залишаються фронтмен Боббі «Blitz» Еллсуорт, басист Д. Д. Поверни і талісман Overkill Чалі - череп з кістлявими крилами кажана і зеленим очима, який намальований на більшості обкладинок їхніх альбомів.

 

У 2016 році Overkill оголосили, що вихід нової платівки запланований на 10 лютого 2017 року, а назву повідомили в інтерв'ю сайту "Alter-native Nation". У мережі з'явився трек-лист і обкладинка альбому, а незабаром і перший сингл з "The Grinding Wheel" під назвою «Our Finest Hour».