Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе

19 червня 2018, Вт. 20:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Павла Ігнатьєва і Катіко Пурцеладзе?

1. Як можна пропустити виступ найніжнішого джазового дуету країни?
2. Концерт подарує кожному тільки справжні, щирі емоції.
3. Усім нам деколи так необхідно хоч на пару годин відірватися від землі і політати високо, розчинившись у красивих звуках музики і чуттєвому вокалі.

19 червня в концерт-холі Freedom дуетом виступлять Павло Ігнатьєв і Катіко Пурцеладзе. Неповторний піаніст і чудова вокалістка і актриса – на одній сцені. Не пропустіть!

Концерт, витканий із найчистішої ніжності, легкості і вишуканості нікого не залишить байдужим. Піаніст-віртуоз Павло Ігнатьєв відомий майстерним виконанням джазу і нео-класичних творів. Музика композитора надихає, дарує відчуття невагомості, занурює у світ земних стихій. Талановитий артист черпав цінні знання та навички в країнах Європи і тепер прагне радувати українську публіку.

У творчій скарбничці Павла Ігнатьєва – 10 сольних альбомів. Павло відомий співпрацею з командою "Бумбокс", Сергієм Бабкіним, Альошею, Євгеном Галичем, Іриною Білик, поетом Іваном Якимовим. Неповторна джазова вокалістка, талановита актриса Катіко Пурцеладзе неодноразово ставала лауреатом джазових фестивалів як учасниця групи JT Fresh. А минулого року Катіко представляла нашу країну на знаменитому фестивалі Sziget у складі групи Atomic Simao. До зустрічі!

Схожі події

Atlas Weekend 2018 03 липня 14:00, Вт Atlas Weekend 2018 ВДНГ, Київ від 350 грн. Atlas Weekend 2018 Вже не хочу 03 липня Atlas Weekend 2018 ВДНГ Придбати Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати