Перша ніч після рабства

15 лютого 2018, Чт. 23:00
SkyBar Київ, вул. Велика Васильківська, 5, 7 поверх (вхід зі сторони автосалону Porsche)
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на "Першу ніч після рабства"?

1. Дізнатися, що ховається за такою незвичайною назвою.
2. Провести ніч під Electronic Dance Music.
3. Відвідати кращий і найбільш драйвовий клуб столиці SkyBar!

Найбільш весняне свято зими вже на носі! Про що йде мова? Звичайно ж, про День святого Валентина. Він же - День всіх закоханих. Але чому весняний, якщо його відзначають в лютому? Та тому що це - свято любові, яка, як усім давно відомо, приходить весняною порою.

Отже, як і належить, святковий вечір зазвичай все проводять зі своїми другими половинками. Звичайно ж, можна просто випити вдома келих шампанського, закутатися в плед і подивитися романтичний фільм ... Але є варіант і цікавіше! Приходьте на запальну вечірку в SkyBar - кращий клуб столиці! Вас чекає ніч під Electronic Dance Music.

До речі, якщо у вас раптом немає другої половинки, то не проблема! Найромантичніше свято в році - відмінний час, щоб це виправити. Адже в цей лютневий чарівний вечір всі налаштовані якщо не на вічну і щиру любов, то - як мінімум - на флірт. Так би мовити, свято зобов'язує.

Чекаємо Вас!

Схожі події

KMA OLD SCHOOL PARTY: The Universe 28 червня 22:00, Чт KMA OLD SCHOOL PARTY: The Universe Olmeca Plage, Київ від 250 грн. KMA OLD SCHOOL PARTY: The Universe Вже не хочу 28 червня KMA OLD SCHOOL PARTY: The Universe Olmeca Plage Придбати Скриптоніт. 27 червня 27 червня 22:00, Ср Скриптоніт. 27 червня Нічний клуб Ibiza, Одеса від 550 грн. Скриптоніт. 27 червня Вже не хочу 27 червня Скриптоніт. 27 червня Нічний клуб Ibiza Придбати Concrete Bass 23 червня 23:00, Сб Concrete Bass Зелений Театр, Київ від 250 грн. Concrete Bass Вже не хочу 23 червня Concrete Bass Зелений Театр Придбати Cream Soda 29 червня 18:00, Пт Cream Soda ЮБК, Київ від 200 грн. Cream Soda Вже не хочу 29 червня Cream Soda ЮБК Придбати