Полліанна

4 березня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Полліанна у Рівному - фото №1 picture
Полліанна у Рівному - фото №2 picture
Полліанна у Рівному - фото №3 picture
Полліанна у Рівному - фото №4 picture
Полліанна у Рівному - фото №5 picture
Полліанна у Рівному - фото №6 picture
Полліанна у Рівному - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Полліанна?

1. Звичайна дівчинка змінює життя похмурого, сірого містечка
2. Щоб знайти рівненську Полліанну, театр провів кастинг. Саме так із 35 претенденток обрали 10-річну Ольгу Боровець
3. Вистава про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослого

Усім нам чогось не вистачає. Ми відчуваємо пекучу образу, гірке розчарування і заздрість, коли не отримуємо те, на що, на нашу думку, заслуговуємо. Можна, звичайно, продовжувати жаліти себе. А можна змінити світ, як це зробила дівчинка на ім'я Полліанна!

Полліанна - звичайна десятирічна дитина. І її життя далеко не безтурботне. Мати, а потім батько - бідний парафіяльний священик - померли, і тепер дівчинці доведеться жити у тітки. Стара буркотлива пані абсолютно не в захваті від такого тягаря і навіть не збирається зривати свою зневагу.

У такій ситуації навіть дорослий опустив би руки. Але не дівчинка з яскравими веснянками і тонкими косичками! Полліанна не тільки створила свій власний спосіб завжди радіти життю, але і поділилася ним з усіма жителями містечка, навіть найбільш безнадійними.

Вистава В. Петрова навчить усіх нас дивитися на життя під правильним кутом, не залишаючи ні шансу похмурим думкам! «Полліанна» - це добра, яскрава історія, яка подарує вам величезний заряд енергії, яким ви зможете щедро поділитися з оточуючими.

Ролі виконали: О. Боровець, А. Луценко, О. Кисіль та інші

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Холодне серце 28 липня 11:00, Сб Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 40 грн. Холодне серце Вже не хочу 28 липня Холодне серце Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати Vivat Ballet Vivat Ballet 3 Події Vivat Ballet 27.07 - 29.07.2018 Олександр Стоянов і Катерина Кухар 26 липня 20:00, Чт Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета, Одеса від 230 грн. Олександр Стоянов і Катерина Кухар Вже не хочу 26 липня Олександр Стоянов і Катерина Кухар Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Придбати