Прыгай Киска

5 липня 2018, Чт. 19:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт проекту «Прыгай Киска»?

1. Феєричне повернення скандального проекту неможливо пропустити!
2. Влаштувати слем і пошуміти, як ви це вмієте.
3. Надихнути Петара на нові звершення жарким прийомом.

5 липня на ПБК - крутий камбек-концерт легендарного проекту «Прыгай Киска». Не пропусти! Всього один вечір для завзятих шанувальників групи на те, щоб відсвяткувати круте повернення проекту. А це значить, усім треба бути!

Хоча творчість «Прыгай Киска» відносять до жанру репу, сам лідер групи не хоче ставити будь-які штампи і каже, що важливіший посил і атмосфера кожної пісні. А жанр - це другорядне. Петар і його команда виходять на сцену не для того, щоб публіка просто похитала руками. Місія цих музикантів - не тільки прокачати, а й дати всім повну свободу дій. Хочеш влаштувати слем - будь ласка! Можна навіть чимось жбурнути один в одного. Це ж «Прыгай Киска».

Проект Петара Мартича існує всього рік. Але за цей час (вдумайтеся!) було записано 12 альбомів. Їхні пісні - веселі, стьобні і повні абсурдних рядків - за короткий період знайшли масовий відгук у соцмережах. У результаті група перейшла від лайків в інтернеті до рівня повних залів. Петар писав пісні для «Прыгай Киска» за півгодини. У цьому - фішка імпульсивного проекту. Якщо відразу не прокачало, треба видаляти. Приходьте, щоб пережити найпотужнішу подію літа! Побачимося!