Роздягайся, поговоримо

5 липня 2018, Чт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Роздягайся, поговоримо у Києві - фото №1 Роздягайся, поговоримо у Києві
Роздягайся, поговоримо у Києві - фото №2 Роздягайся, поговоримо у Києві афіша
Роздягайся, поговоримо у Києві - фото №3 Роздягайся, поговоримо у Києві квитки
Роздягайся, поговоримо у Києві - фото №4 Роздягайся, поговоримо у Києві на concert.ua

Про подiю

Запрошуємо вас на комедійну постановку «Роздягайся - поговоримо». На сцені - талановиті актори Київського театру «Тисячоліття».

Режисер - Ольга Попова.

«Роздягайся - поговоримо» - смішна і зворушлива історія про те, як часом незначні, на перший погляд, події можуть внести в життя двох людей грандіозні зміни. У центрі сюжету - стосунки Філіпа і Джоани, подружньої пари, чий довгий міцний шлюб раптом почав давати тріщини. Що ж сталося? Чому іскра пристрасті стала згасати, і вже не все здається таким ідеальним? Адже хороша робота, комфортна квартира і взаємна довіра - це ще не все. Щось потрібно терміново робити! Вирішено: це буде - ремонт! Так, так саме йому судилося врятувати відносини подружжя.

Вам належить стати свідками того, як дизайнер інтер'єру та сам процес ремонту можуть благотворно вплинути на почуття і стосунки.

Курйозних ситуацій, динамічних поворотів сюжету і соковитого дотепного гумору буде більш ніж достатньо. Комедія особливо порадує тих, кому добре відомо, що таке довге сімейне життя. Ви в черговий раз переконаєтеся: зберегти любов - можна і потрібно за будь-яких обставин!

Інші дати