Red Bull #Дійшвидко: Sport Edition

20 червня 2018, Ср. 19:30
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

20 червня поспілкуємося з талановитими підприємцями та управлінцями, які не уявляють своє життя без спорту.

Як запускати успішні проекти, реалізовувати ідеї, створювати проекти та швидко перетворювати мрії в цілі, а цілі втілювати в реальність. Що робити? Діяти швидко! Не зволікати, бути ефективним та приймати рішення. У цьому всім нашим спікерам допомагає спорт.

8 спікерів, 8 мотивуючих історій по те, які лайфхаки можна перенести зі спорту в бізнес і навпаки. У кожного спікера – лише 8 хвилин на те, щоб максимально швидко та ефективно поділитися своєю історією.

Спікери:
Генадій Чижиков - марафонець, президент Торгово-промислової Палати.
Євген Троценко – IronMan, генеральний директор Lenovo в Білорусі, Молдові, Арменії та Грузії.
Наталя Ємченко – бігунка, Директор з коммунікацій в System Capital Management.
Вячеслав Сухомлинов - Ironman. Голова представництва David Allen Company та єдиний сертифікований тренер з методології GTD (Getting Things Done) в Україні. Співзасновник LIVE.LOVE.
Олена Бурдейна – марафонець, тренер-консультант зі здорового способу життя.
Діма Коваленко та Паша Уваров – засновники сайту про біг “Ногибоги”
Олена Балбек – бігунка, засновниця WOOFIT І куратор ініціативи “Середи в ОХМАТДИТі”

Модератор заходу -Тетяна Гриньова. Таня - журналіст та медіа-менеджер, що бігає марафони вже майже два роки. Під час другого марафону у Відні вона зрозуміла, що після тривалого бігу відбувається щось важливе: складні задачі розв’язуються, виникають ідеї та вирішуються проблеми.

Таня зрозуміла, що багато марафонців бігають зовсім не для медальки і не для поліпшення фізичної форми: біг для них - це щось більше: медитація, інструмент управління собою та час для себе. І серед таких марафонців є дуже багато успішних професіоналів, управлінців та творчих людей.

Таня вирішила писати книгу саме про це: біг та успішне життя - як вони пов’язані? У кінці 2018 року вийде книга Тані з 50ма історіями різних марафонців, що не є професійними спортсменами, а 20 червня на Red Bull #ДійШвидко вісім спікерів поділяться за 8 хвилин тим, як спорт покращує їх життя та свідомість.

Схожі події

Життя ресторану зсередини. Анастасія Владова 04 липня 19:00, Ср Життя ресторану зсередини. Анастасія Владова Терминал 42, Одеса від 300 грн. Життя ресторану зсередини. Анастасія Владова Вже не хочу 04 липня Життя ресторану зсередини. Анастасія Владова Терминал 42 Придбати Dr. Silina: Здоров’я та сексуальне виховання дівчинки 18 липня 18:00, Ср Dr. Silina: Здоров’я та сексуальне виховання дівчинки Fedoriv Hub, Київ від 750 грн. Dr. Silina: Здоров’я та сексуальне виховання дівчинки Вже не хочу 18 липня Dr. Silina: Здоров’я та сексуальне виховання дівчинки Fedoriv Hub Придбати Ольга Юрченко: How to win in LinkedIn 19 липня 19:00, Чт Ольга Юрченко: How to win in LinkedIn Fedoriv Hub, Київ від 500 грн. Ольга Юрченко: How to win in LinkedIn Вже не хочу 19 липня Ольга Юрченко: How to win in LinkedIn Fedoriv Hub Придбати Good morning girls! Good morning girls! 2 Події Good morning girls! 26.06 - 28.08.2018