Reduktor

Фестивалі Метал Рок
14 квітня 2018, Сб. 17:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто поїхати на фестиваль Reduktor?

1. Із таким лайн-апом нічого думати, треба відриватися.
2. Новий альбом Space of Variations і сюрприз від [CH.SH].
3. 6 груп на одній сцені та море музики і драйву. Це не забудеться!

Залишилося не так вже й багато часу, тож поспішай! 14 квітня у львівському клубі Picasso відбудеться справжній рок-метал-фестиваль Reduktor!

Час прокидатися із зимової сплячки. 14 квітня стане днем, коли вперше на одній сцені зберуться 6 неймовірних груп, музика яких просто зриває дах. Так, Space of Variantions стали в минулому році кращою метал-групою України (за версією The Best Ukrainian Metal Act). Хлопці з Вінниці останнім часом часто стають об'єктом розмов редакторів спеціалізованих порталів і музичних критиків, а також просто фанів posthardcore / chaotic metalcore.

Чумацький Шлях (CH.SH) - український рок-гурт, який грає в жанрі Folk Alternative Metal. Команда з міста Хмельницький активно гастролює, виступає на фестивалях в Україні і за її межами. Під час виступів група демонструє феєричні шоу з використанням незвичайних образів і різних сценічних ефектів.

Прокачають Львів і Farinhate - альтернатив-метал група з Рівного, музика якої - це поєднання альтернативного металу, металкору і грув-металу.

І Dash - ще один столичний колектив (Rapcore / Hardcore). Окрім цього, для вас виступить команда альтернативних металюг Twelves (Львів) зі своєю спекотною блондинкою. І металкорщики з Харкова - Wasted Heroes з Faine Misto Fest.

Цей день вже скоро! Готуйся до повного пробудження після холодів!