Республіка 2015

Рок Поп
04 - 06 вересня 2015 13:00
Стара фортеця Кам'янець - Подільський, Стара фортеця
150 - 330 грн.
150 - 330 грн.

Галерея

Про подiю

Встигніть придбати перші квитки на Республіку-2015

У Кам’янці-Подільському митці знову візьмуться за свою зброю. 4, 5, 6 вересня у місті Кам’янець-Подільський на Хмельниччині відбудеться п’ятий міжнародний фестиваль Республіка-2015.

Фестиваль Республіка-2015 обіцяє бути ще насиченішим. Декілька динамічних сцен, різноманітні акції, цікаві майстер-класи, захоплюючі учасники та очікувані хедлайнери, казкові малюнки на стінах міста. Так-так! Республіка-2015 обіцяє бути ще крутішою.

Тому поспішайте придбати перші  квитки на фестиваль всього по 150 гривень на три дні.

Уже чотири роки фестиваль об’єднує тисячі людей, які з’їжджаються до Кам’янця не лише з України, але й з-за кордону.

У нелегкі для нашої країни часи саме мистецтво  підтримує моральний дух людей, надихає їх та підтримує віру в перемогу. Так було завжди: один береться за зброю, а інший – за перо.

Фестиваль Республіка об’єднує українців, які приїжджають з найрізноманітніших куточків нашої країни та закордонних гостей. Протягом трьох днів гості фестивалю спілкуються, діляться думками, знайомляться, слухають музику, милуються містом та стріт-артом, яким митці прикрашають стіни будинків міста.

Фестиваль єднає людей та допомагає їм відчути,  що українці – єдиний та сильний народ.

Як відомо, кошти, які організатори збирають під час фестивалю, витрачають на створення малюнків на будинках міста, а минулого року за кошти з фестивалю організатори придбали для бійців в АТО необхідні речі.