Резиденція Діда Мороза

Дітям Новий рік Дітям
16 грудня 2017, Сб. 09:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
110 грн.
110 грн.

Про подiю

Побувати в гостях у Діда Мороза мріє кожен малюк. Допоможіть заповітному бажанню свого чада здійснитися! Приходьте разом на захопливу виставу, яка відбудеться в справжній зимовій Резиденції Діда Мороза! Вона розташувалася в найбільш ошатному і затишному павільйоні столичного ВДНГ.

А твоя сім’я вже відвідала традиційне новорічне шоу «Вартові Мрій»? Скористайся можливістю, щоб не їхати двічі!

На гостей Діда Мороза чекають приємні сюрпризи, веселі ігри, спілкування з працьовитими ельфами, святкова фотосесія і багато-багато інших приємностей!

Головна подія, в якій візьмуть участь дітлахи, - це підготовка до найбільш довгоочікуваного і чарівного свята, Нового Року. Діловиті ельфи роблять гарні святкові орігамі, малюють новорічні картинки і, звичайно ж, задіють у всьому цьому маленьких гостей.

Мабуть, найприємнішим для всіх діток стане спілкування з господарем Резиденції, Дідом Морозом. Дідусь, звичайно ж, зараз дуже зайнятий: потрібно організувати сніг на Новий Рік, приготувати подарунки для слухняних діточок. Але Дід Мороз обов'язково зустрінеться з дітворою, вислухає всі заповітні бажання і сфотографується на пам'ять з юними шанувальниками.

Дітвора, без сумніву, залишиться задоволена, і яскравих вражень всім вистачить надовго!

Інші дати