Відкриття сезону RTR 2018

Спорт Фестивалі
22 квітня 2018, Нд. 11:00
Автодром Чайка Київ, с.Чайки, ул.Антонова 2
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Відкриття сезону RTR 2018?

1. Старт нового гоночного сезону.
2. Багато диму від провідних дріфт- і стант-пілотів України Drift & StuntShow.
3. Найяскравіші автомобілі України на RTR Tuning Show.

Відкриття гоночного сезону - це завжди свято!

Запрошуємо разом насолодитися звуком моторів, приємною атмосферою і видом найстильніших і найпотужніших автомобілів України на першому етапі RTR Time Attack в рамках «Відкриття сезону RTR 2018» 22 квітня! Відкриття традиційно пройде на автодромі «Чайка».

«Відкриття сезону RTR 2018» - захід, який збере всіх фанатів автоспорту та любителів швидких автомобілів і мотоциклів, автоспорту, тюнінгу, дріфту і шоу.

Вперше в рамках заходу проходитиме Чемпіонат України RTR Time Attack. Більше 50 пілотів змагатимуться на першому етапі кільцевих гонок RTR Time Attack. І, звичайно ж, всі аматори та професіонали тюнінгу візьмуть участь у великому RTR Tuning Show, де будуть представлені найяскравіші автомобілі України.

Зробити перебування гостей на «Відкритті сезону RTR 2018» незабутнім допоможе маса розваг, підготовлених командою. У перерві між бойовими заїздами вас чекає Drift & StuntShow - показові виступи провідних дріфт- і стант-пілотів України. Ну, і звичайно ж, заїзди DriftTaxi, в рамках яких кожен охочий зможе прокотитися з професійним пілотом на дріфтовому автомобілі!

Паралельно протягом дня вас чекають розіграші подарунків від партнерів! Підкріпитися і поділитися враженнями з друзями ви зможете завдяки організованим зонам відпочинку. Смачно поїсти можна буде в точках харчування, а відпочити - в трьох обладнаних лаундж-зонах з кальянною і баром.

Не пропусти грандіозне відкриття гоночного сезону 2018!
22 квітня, автодром «Чайка», початок об 11.00.
Ознайомитися з програмою можна на сайті.