10 - 12 серпня 2018 17:00
Круглий двір Тростянець, вул. Миру, 16
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

СXIDPOK Тростянці - фото №1 СXIDPOK Тростянці
СXIDPOK Тростянці - фото №2 СXIDPOK Тростянці  афіша
СXIDPOK Тростянці - фото №3 СXIDPOK Тростянці  квитки
СXIDPOK Тростянці - фото №4 СXIDPOK Тростянці  на concert.ua
СXIDPOK Тростянці - фото №5 СXIDPOK Тростянці  фото
СXIDPOK Тростянці - фото №6 СXIDPOK Тростянці  піти
СXIDPOK Тростянці - фото №7 СXIDPOK Тростянці  дивитись
СXIDPOK Тростянці - фото №8 СXIDPOK Тростянці  фото
СXIDPOK Тростянці - фото №9 СXIDPOK Тростянці  дивитись

Про подiю

Чому варто поїхати на фестиваль СXIDPOK?

1. Послухати два десятки крутих рок-гуртів
2. Об’єднати музику і подорожі
3. Провести три дні у фортеці

ФЕСТИВАЛЬНА СТОЛИЦЯ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ!

10-12 серпня 2018 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться музичний фестиваль СXIDPOK. Унікальний цей фестиваль тим, що проводиться у фортеці XVIII століття «Круглий Двір». Раніше він був амфітеатром, тому таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим! Дві сцени, 100 кВт звуку, більше 20 гуртів з України та закордону дадуть вам сповна насолодитися фестивальною атмосферою.

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у дендропарку «Нескучне», сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим Гротом Німф.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо, окрім музичної складової, йому є що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П. І. Чайковський, Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, дендропарк, музей шоколаду і багато, багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки «Корона» та «Milka», печиво «Tuc» та «Oreo», бісквіти «Барні», каву «Jacobs», у місті буквально все із запахом шоколаду.

Отож, Тростянець чекає всіх поціновувачів року, драйву, усіх любителів подорожувати та відкривати для себе нові казково-шоколадні міста до себе в гості наприкінці літа!

Ніколи не рано планувати фестивальний відпочинок!