Казки Маріїнського парку

21 червня 2018, Чт. 20:00
Київська фортеця Київ, вул. Госпітальна, 24-А
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Казки Маріїнського парку у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Казки Маріїнського парку"?

1. Унікальна багатожанрова постановка за п'єсою сучасного київського автора - про Київ і киян, про те, що відбувається з усіма нами сьогодні і кожен день
2. Гарантія заряду позитивними емоціями і виконання заповітних бажань
3. Можливість відвідати спектакль всією сім'єю

Якщо ви хоча б один раз гуляли по старовинному Маріїнському парку, що розкинувся над Дніпром, то напевно зустрічали там дивакуватого чоловіка в старомодному капелюсі.

Він або повільно походжає по центральній алеї парку, або сидить на лавочці недалеко від "черепашки". Його можна зустріти в парку в будь-яку погоду кожен день після восьмої вечора. Бачили? Ну, якщо побачите, то підійдіть до нього і попросіть розповісти одну з його численних історій, записаних в його Книзі Казок.

Книга - завжди при ньому. Зазвичай, він у доброму гуморі і, напевно, не відмовить вам поділитися однією зі своїх чарівних історій. А може, і не однієї, а відразу декількома ... Адже в казці - все як у житті, а в житті - все як у Казці. Якщо ж ви дуже-дуже захочете, то ваша Казка, про яку ви мрієте, збудеться!

Рекомендується для сімейного перегляду.

Схожі події

Лесь Подерв'янський 27 липня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський Roof, Київ від 300 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 27 липня Лесь Подерв'янський Roof Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 5.07 - 10.07.2018 Вишневий сад Вишневий сад 2 Події Вишневий сад 24.06 - 14.07.2018 Володар мух 05 липня 20:00, Чт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 05 липня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати