Скруджи

22 червня 2018, Пт. 23:00
Bono Beach Club Одеса, Пляж Аркадія
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Скруджи?

1. Відриватися під вибухові треки.
2. Оцінити характерне виконання репера.
3. Своєю енергією надихнути музиканта на написання нових хітів.

"Индиго", "Домофон", "Взрыв в темноте", "Пьяный", "Возьми свое", "Рукалицо", "Ровной дороги", "Секрет", "Везет не всем"... Ви, напевно, знаєте ці пісні! Приходьте 22 червня в Bono Beach Club, щоб почути їх наживо!

Едуард Виграновський (справжнє ім'я репера) звернув на себе увагу, коли брав участь у Міжнародному кастингу "Молода Кров" в 2015 році. Уже перший сингл "Ровной дороги" і відеокліп на нього зібрав більше 8 мільйонів переглядів на YouTube! А влітку 2016 року вийшов його дебютний EP "Оттуда, где я".

Скруджи став єдиним запрошеним артистом, що брав участь у гастрольному турі Тіматі "Олимп". Масову впізнаваність реперу приніс трек "Рукалицо", який підірвав інтернет і запустив серію постів з однойменним хештегом. Минулого літа пісня Скруджи стала головним саундтреком повнометражного фільму "Гоголь. Начало". Він – унікальний артист, один із найперспективніших із лейбла Black Star.

Пісні Скруджи – це виклик, крик, агресія, вони покликані розбудити слухача і відірвати його від безглуздого існування. Він говорить відкрито і чесно, тексти треків висловлюють зневагу до подвійних стандартів і лицемірства. Виступи репера – натхнення і бунтарський дух. Приходьте 22 червня, щоб заразитися щирістю Скруджи, що дозволяє протистояти сірим будням. Цей самобутній, прямолінійний і зухвалий виконавець прокачає Bono Beach Club!