Спляча красуня

15 липня 2018, Нд. 11:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Галерея

Спляча красуня в Одесі - фото №1 Спляча красуня в Одесі
Спляча красуня в Одесі - фото №2 Спляча красуня в Одесі афіша
Спляча красуня в Одесі - фото №3 Спляча красуня в Одесі квитки
Спляча красуня в Одесі - фото №4 Спляча красуня в Одесі на concert.ua
Спляча красуня в Одесі - фото №5 Спляча красуня в Одесі фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Спляча красуня"?

1. Єдине дитяче шоу "Спляча Красуня".
2. Вражаючі декорації.
3. Справжнє занурення в казку.

Пропонуємо вам новий погляд на нестаріючу, вічну класику! Продюсерський центр Made in Odessa знову порадує глядачів прем'єрою. Приходьте 15 липня на "Сплячу красуню" – унікальний спектакль для дітей і дорослих!

Ви побачите постановку старої, доброї казки про вічні і такі важливі теми: дружба і любов. Але в новій інтерпретації вона перетвориться в оригінальне шоу! Уже в холі театру гостей зустрінуть і відкриють завісу цікавих подій персонажі з середньовіччя, а також тут пройде стилістичний ярмарок.

Після того, як глядачі поринуть в атмосферу минулих часів, вони відправляться в зал, щоб познайомитися з новими героями звичної казки. На вас чекає магія літаючої Малефісенти, вир пристрастей Аврори і Філіпа і три веселі феї. Чудова хореографія, приголомшливі барвисті костюми, чудова музика, ходулісти, акробатичні трюки і спецефекти від майже 70 персонажів! Усі ці невід'ємні елементи постановки додадуть їй видовищності.

Хореограф і режисер-постановник – Павло Івлюшкін, автор сценарію і креативний продюсер – Тетяна Гребенюк, режисери-постановники Наталя Прокопенко і Сергій Сакара.