Star & Orchestra: Злата Огневич

27 вересня 2018, Чт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві - фото №1 Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві
Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві - фото №2 Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві афіша
Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві - фото №3 Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві квитки
Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві - фото №4 Star & Orchestra: Злата Огневич у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Star & Orchestra: Злата Огневич?

1. Неперевершена Злата Огневич у супроводі джазового оркестру і десятки світових хітів під новим кутом!
2. Кожне шоу – це новий зоряний вокаліст і особлива програма, де знайдеться місце для фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно ж, джазу. І все це в нових оркестрових аранжуваннях.
3. Вишукана кухня, затишна атмосфера і музика, від якої перехоплює подих

27 вересня в Caribbean Club у рамках грандіозного проекту Star & Orchestra – неповторна Злата Огневич у компанії чудового джазового оркестру. Не пропустіть!

Star & Orchestra – новий музичний проект, який не має аналогів у нашій країні. На концертах формату Star & Orchestra оживає епоха легендарних біг-бендів, розкішних джазових гармоній. Свінг кружляє публіку у вільному танці, наповнюючи навколишній простір звучанням неповторних оркестрів Бенні Гудмена і Томмі Дорсі. Цього разу вечір готує вам приємну зустріч з яскравими віртуозами оркестру і чарівною Златою Огневич.

У виконанні співачки прозвучать знамениті роботи Елли Фіцджеральд, Арети Франклін і Єтті Джеймс. Нове звучання улюблених композицій підкорить вас! Сама Злата Огневич каже, що дуже трепетно ставиться до джазу і визнає, що саме цей жанр виховав у неї музичний смак. Джаз навчив співачку усвідомлено підходити до виконання власних композицій.

Star & Orchestra і Злата Огневич із нетерпінням чекають на зустріч з вами. Багата кухня, красива музика, чудовий вокал і гості у вечірніх нарядах це формула відмінного настрою. До зустрічі!