25 червня 2018, Пн. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 790 грн.
від 790 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Steel Panther?

1. Найяскравіші й епатажні хлопці світової рок-сцени.
2. Подорож у гучні, вибухові і шалені 80-ті.
3. Вечір, коли можна забути про правила й піти у відрив.

25 червня в клубі Atlas - скандальні й епатажні Steel Panther! Це потрібно пережити!

Всесвітньо відома глем-банда вперше приїжджає в Україну, щоб перекинути місток із сучасної епохи до вибухових 80-х. А інакше просто неможливо пояснити весь той антураж, який оточує цих навіжених на сцені і в житті. Якщо одяг, то - рваний. Якщо колір волосся - то пофарбований максимально яскраво.

І ось ці хлопці в шкіряних штанях із клепаними поясами дивляться на тебе крізь вії, покриті водостійкою тушшю, і ти розумієш, що на тебе чекає щось невимовне! Але як би смішно не звучало все вищесказане, у Steel Panther усе більш ніж серйозно. Невідступно слідуючи канонам майстрів пародії Spinal Tap, веселий квартет збиває з ніг оглушливими барабанами, проникає в саму душу довгими гітарними соло і сипле абсолютно неполіткоректними текстами. Цей баланс на межі скудо і дотепності - і є фірмова «фішка» Steel Panther!

Але круте звучання - це ще не всі особливості групи. Як вам той факт, що кліпи майстрів епатажу можна побачити на PornHub, а тур групі може організувати порностудія? При цьому хлопці товаришують із Nickelback, Avenged Sevenfold і Stone Sour.

До зустрічі!