Суд над відьмою

2 жовтня 2018, Вт. 19:00
Театр музкомедии Одеса, ул. Пантелеймоновская, 3
від 1480 грн.
від 1480 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Суд над відьмою?

1. Світова зірка Орнела Муті
2. Вистава на мові оригіналу
3. Поринути в атмосферу Середньовічної Італії

2 жовтня в Театрі музкомедії - приголомшливий спектакль «Суд над відьмою». На сцені - зірки італійського театру і кіно Мікеле Плачідо і Орнелла Муті. Режисер - Enrico Maria Lamanna.

«Суд над відьмою» - неймовірна історія про трагічну долю жінки. В основі постановки - події початку XV століття. Тоді, на площі міста Тоді, вперше була здійснена страта жінки, обвинуваченої в чаклунстві. Ім'я її - Francesco Matteuccia.

Вистава покаже, наскільки жорстоким був той час, коли любов, здавалося, заборонялася вищими силами. Залишатися справжньою, вільною жінкою тоді було неймовірно складно. Ніякого права на почуття і свободу вибору. Саме Matteuccia стала символом жіночої гідності і незалежності. Вона загинула за любов.

«Суд над відьмою» - це дивовижне шоу. Постановка виконана в дусі часу і волає до почуттів і думок глядача. Тандем великих Мікеле Плачідо (відомого за роллю капітана Катаньо) і Орнелли Муті ( «Народний Роман», «Аппассіоната») - запорука успіху постановки. Вистава йде мовою оригіналу і дублюється двухголосним перекладом.

Чекаємо Вас!