Свідоцтво про життя

30 січня 2018, Вт. 19:00
Міський Будинок культури Прилуки , вул. Коптєва, 30
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати виставу «Свідоцтво про життя»?

1. Відкрити для себе найяскравіші спогади дивовижної актриси.
2. Насолодиться грою «чудової сімки».
3. Задуматися: що написано в моєму особистому «свідоцтві»?

«Свідоцтво про життя» - унікальна театральна постановка за мотивами книги незрівнянної акторки Ади Роговцевої. А оскільки в книзі відображені реальні події минулого, ця вистава за жанром швидше публіцистична, ніж художня.

Якщо ви бажаєте вивудити «скелет у шафі» відомої актриси, то розчаруєтеся. «Свідоцтво про життя» оповідає швидше про життя в театрі і про людські долі, але це зовсім не біографія актриси.

Завдяки повній віддачі «чудової сімки» (варто зазначити, що кожен актор грає в постановці декілька ролей) спектакль заслужив загальну увагу, а фото і відео з особистого архіву Роговцевої додає йому якусь «родзинку».

У ролях: А. Кірєєва, Л. Руснак, О. Атанасова, А. Мостренко, С. Орліченко, А. Самаєва, А. Скляренко. Також на сцену вийде незрівнянна Ада Роговцева.

Не пропустіть!

Можливо, побачене змусить вас подумати про власне життя. Змінити те, що напишуть у вашому «Свідоцтві» про життя», ще не пізно!

Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв’янський 21 червня 19:00, Чт Лесь Подерв’янський Дом Кино, Київ від 600 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 21 червня Лесь Подерв’янський Дом Кино Придбати Чорний квадрат Чорний квадрат 4 Події Чорний квадрат 22.05 - 20.06.2018 Загадкове нічне вбивство собаки Загадкове нічне вбивство собаки 6 Подiй Загадкове нічне вбивство собаки 24.05 - 23.07.2018 Володар мух 08 червня 20:00, Пт Володар мух Європейський Театральний Центр Краків, Київ від 150 грн. Володар мух Вже не хочу 08 червня Володар мух Європейський Театральний Центр Краків Придбати