TamerlanAlena. Прем’єра нового концертного шоу «Если что, набирай»

Концерти Поп
31 травня 2018, Чт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 349 грн.
від 349 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт TamerlanAlena?

1. Перший сольний концерт TamerlanAlena в столиці за 2 роки, на якому відбудеться прем'єра нових треків групи і прозвучать уже відомі хіти.
2. Група готує абсолютно нове концертне шоу, режисером-постановником якого стане один з кращих хореографів країни.
3. Постав жирну крапку у весні 31 травня та почни літо разом з TamerlanAlena у правильному настрої neo r'n'b!

«Если что, набирай»: TamerlanAlena анонсували прем'єру нового концертного шоу!

31 травня, в останній день весни в столичному клубі Bel'Etage відбудеться презентація нового концертного шоу neo r'n'b групи TamerlanAlena під назвою «Если что, набирай»! Уже довгий час шанувальники артистів чекають на їхній сольний концерт у Києві. 31 травня Київський Bel'Etage буде качати від найвідоміших треків і прем'єрних композицій ТamerlanAlena. Артисти вже протягом чотирьох місяців готують нове шоу, режисером-постановником якого стане один із кращих хореографів країни.

Ти першим можеш прокачати Bel'Etage з TamerlanAlena. Цей концерт, організатором якого виступив Concert.ua, стане відправною точкою всеукраїнського туру артистів.

Ось що виконавці хітів «Покопокохай», «Потоки ветра» и «Давай поговорим» розповідають про майбутню подію: «Ми готуємося до цього концерту вже 4 місяці - починаючи від режисерської задумки, відеоряду, костюмів і нових треків! Це буде цільне круте шоу, яке ознаменує новий етап у нашій творчості. Ми назвали його ім'ям нашого нового синглу «Если что, набирай», прем'єра якого відбудеться вже дуже скоро. Цю весну ви не забудете ніколи. Поставте жирну крапку у весні 31 травня і почніть літо разом із нами у правильному настрої. Ваші TA!»