Tekashi69

Концерти Хіп-хоп
17 березня 2018, Сб. 19:00
Bingo Київ, пр-т Перемоги, 112
350 - 600 грн.
350 - 600 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tekashi69?

1. Побачити найбільшого любителя числа 69 і порозглядати всі 200 тату на його тілі.
2. Послухати бруклінський реп.
3. Дізнатися, що ж таке нова школа репу.

Швидше лови момент і бери квитки! Ти майже там!

Райдужне волосся і зуби а-ля «скітлз», понад 200 тату «69» по всьому тілу. Хто це? До нас їде екстравагантний бруклінський репер Tekashi69!

Один із найуспішніших і перспективних артистів Booking Machine вирушає в тур DAY69. У його рамках хлопець прокачає і Київ. Довгоочікувана зустріч відбудеться 17 березня в клубі Bingo. Готуйтеся!

Агресивний і скандально відомий 21-річний Даніель Ернандез увірветься у вашу свідомість зі своїми потужними треками і вкотре доведе: він далекий від звичного розуміння репу. І творчість Tekashi69 - це не іграшки. Це не жарт: двохмільйонні перегляди кліпів на YouTube! І це просто розминка для хлопця. Відкрийте, наприклад, відео GUMMO в YouTube і будете шоковані кількістю переглядів!

Tekashi69, також відомий як 6IX9INE, представляє нову школу і вже не бачить перешкод на шляху до топів хіт-парадів і рейтингів на YouTube. Хлопець співпрацював із Bodega Bamz, Trippie Redd, Famous Dex, а також знайомий із Pharaoh, записав спільний трек з Jeembo. Але водночас завжди зберігав неординарну подачу і абсолютно унікальний образ.

Побачимося!