16 червня 2018, Сб. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

The Cancel у Києві - фото №1 picture
The Cancel у Києві - фото №2 picture
The Cancel у Києві - фото №3 picture
The Cancel у Києві - фото №4 The Cancel у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Cancel?

1. The Cancel - це унікальна можливість почути музичний напрям, що з'єднує абстрактний інструментальний хіп-хоп та ню-джаз.
2. Це атмосфера якісного пульсуючого біту та магія звуку живих інструментів: саксофона, клавіш і контрабаса разом з класичним басом і електрогітарою.
3. Уникальна можливiсть послухати самобутню музику.

The Cancel x Band розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під, вже добре знайомі, джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом CASE. 16 червня у Зеленому Театрi.

"...це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.

Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь.

Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них. Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз..."

Схожі події

Atlas Weekend 2018 03 липня 14:00, Вт Atlas Weekend 2018 ВДНГ, Київ від 350 грн. Atlas Weekend 2018 Вже не хочу 03 липня Atlas Weekend 2018 ВДНГ Придбати Макс Корж 04 серпня 19:00, Сб Макс Корж Стадіон Спартак, Одеса від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 04 серпня Макс Корж Стадіон Спартак Придбати Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти 22 червня 19:00, Пт Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof, Київ від 300 грн. Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Вже не хочу 22 червня Наоні. Найкращі симфонічні рок-хіти Roof Придбати Imagine Dragons 31 серпня 20:00, Пт Imagine Dragons НСК Олімпійський, Київ від 1149 грн. Imagine Dragons Вже не хочу 31 серпня Imagine Dragons НСК Олімпійський Придбати