The Erised

Концерти Поп Рок Електро-поп
17 грудня 2017, Нд. 20:00
Sentrum Київ, Вул. Шота Руставелі, 11
250 - 560 грн.
250 - 560 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Erised?

1. Гурт традійно презентує на концерті нові пісні.
2. Потанцювати та порозглядати яскраві наряди Соні.
3. У тисячний раз послухати "I pray for you all the time...".

Заплющ очі та уяви себе на концерті. Ти майже там!

17 грудня в столичному клубі Sentrum виступить група The Erised.

Музиканти не часто балують українську публіку великими сольними концертами. The Erised співпрацюють із британським лейблом Med School Music, їхні треки звучать на BBC Radio. Дебютний альбом «Room 414» був представлений на платформі британського журналу Wonderland і на фестивалі Hospitality In The Park у Лондоні.

У складі The Erised: Соня Сухорукова (вокал), Данило Марін (клавіші), Олександр Люлякін (барабани) та Ігор Кириленко (гітара).

У вересні музиканти презентували перший із трьох синглів – Let me be, який увійде в найближчий міні-альбом і обов'язково прозвучить на київському концерті.

"Let me be став початком нового етапу для The Erised. Це буде трилогія про людські залежності, від яких ми готуємо музичні ліки щастя і насолоди. Нестандартні образи, дивні танці та новий матеріал. Ми відмовимося від відеоряду, на користь світла і декорацій. Це буде інший The Erised, який готовий вас здивувати!", - поділилися артисти.

Окрім нових пісень і оновленого звучання старих, The Erised готують несподівані подарунки, які отримає кожен, хто стане частиною музичної родини цього вечора.

Не пропусти!