Thomas Anders

Концерти Ретро Поп
13 лютого 2018, Вт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
450 - 3450 грн.
450 - 3450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Томаса Андерса?

1. Презентація нових пісень від поп-кумира та звичайно кращі хіти минулого століття
2. Це ж легендарний засновник та соліст Modern Talking
3. 40 років світової популярності. Тепер ти побачиш його вживу і зможеш заспівати з ним You're My Heart, You're My Soul...

Поспішайте, концерт такого рівня буває не часто, а квитки будуть розлітатися, як гарячі оладки!

Ви навіть не очікували такого сюрпризу! Всі фанати легендарних Modern Talking будуть просто в екстазі - 13 лютого в Києві виступить їх соліст і засновник - неповторний Томас Андерс!

Хоча розпад Modern Talking став великим ударом для фанатів у всьому світі, на щастя, Томас не залишив музичний світ і продовжує дарувати шанувальникам своє оновлене бачення крутої і сучасної музики. Чого тільки вартий його останній c «Der Beste Tag Meines Lebens», що вийшов 12 квітня 2017, який зайняв 14 місце в музичних чартах Німеччини. Безсумнівно, неперевершений Томас Андерс уже 40 років залишається на піку популярності, про що свідчить велика географія його виступів.

І всюди, де звучить його голос, звичайно ж, яблуку ніде впасти! Тільки один день українські слухачі зможуть насолодитися глибоким голосом одного з найпопулярніших в цілому світі поп-королів 80 і 90-их. Вас чекає живе виконання кращих хітів минулого століття, за якими ви всі так сумували! До того ж концерт буде супроводжувати масштабне світлове шоу і - відкриваємо вам секрет - презентація нових пісень від поп-кумира!

Томас особисто стверджує, що такого шоу він ще не робив. Чи так це? Переконайтеся самі!